X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
زمان ثبت : چهارشنبه 28 مرداد 1394 در ساعت 20:01 ~ چاپ مطلب
نویسنده : asa
عنوان :

اموزش نحوه خرید شارژ

اموزش نحوه خرید شارژ

امروز در این پست قصد داریم به دو روش از مجموعه روش های خرید شارژ ایرانسل بپردازیم روش اولی که برای شما شرح خواهیم داد خرید شارژ از طریق وبسایت ایرانسل می باشد.
و روش دوم نیز تهیه شارژ از طریق خود پراز می باشد.

طریقه خرید شارژ مستقیم از طریق وبسایت ایرانسل

همانطور که می دانید شارژ مستقیم و یا TopUp روش جدیدی است اپراتورها این روزها ارائه کرده اند با استفاده از این روش نیاز نیست که کد 16 رقمی شارژ خریداری شده را وارد سیم کارت خود نمایید و پس خرید شارژ به طور اتوماتیک مبلغ خریداری شده به اعتبار شما افزوده خواهد شد.

به منظور خرید شارژ به این صورت شما میتوانید به وبسایت ایرانسل به آدرس http://92.42.51.224:6001/directTopUp/TopUpController مراجعه نمایید علاوه بر این شما می توانید به وبسایت ایتور مراجعه کرده و سپس به بخش خرید شارژ مستقیم بروید و مبلغ مورد نظر خود را خریداری نمایید.

روش های خرید شارژ


تهیه شارژ از طریق دستگاه های خودپرداز

توجه داشته باشید که شما مشترکین ایرانسل می توانند با مراجعه به دستگاه های خودپرداز بانک ها کارت شارژ ایرانسل خریداری نمایند. برای استفاده از این روش ابتدا کارت بانکی خود را در خودپرداز های بانک طرف قرار داد ایرانسل وارد نمایید سپس در صفحه ی اصلی گزینه خرید شارژ را انتخاب نمایید و سپس گزینه ی ایرانسل را انتخاب کنید.

و حال مبلغ شارژی را که نیاز دارید از بین گزینه های، شارژ هزار تومانی، دو هزار تومانی، 5 هزار تومانی، 10 هزار تومانی و 20 هزار تومانی انتخاب نمایید.

بعد از این مرحله خودپرداز رسیدی را چاپ می نماید که کد شارژ بر روی آن درج شده است کد شارژ را می توانید با کد دستوری زیر وارد نمایید: #کد شارژ 12 یا 16 رقمی*141*

توجه داشته باشید که بانک هایی که طرف قرار داد ایرانسل می باشند و می توان با استفاده از خودپرداز های آن ها شارژ تهیه نمود به شرح زیر می باشد:پاسارگاد، پست بانک، تجارت، توسعه تعاون، دی، سپه، سرمایه، سینا،  موسسه اعتباری توسعه، صادرات، کشاورزی، اقتصاد نوین، ملت، آینده، ملی.

خرید شارژ از خودپرداز این مزیت را برای شما خواهد داشت که دیگر نیاز به پرداخت مبلغ اضافی بر هزینه اصل شارژ نخواهید بود.

منبع: روش خرید شارژ ایرانسل

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.